Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bracia Sekielscy kończą "Korzenie zła", mimo awansu Tomasza na szefa "Newsweek Polska"

Film "Korzenie zła" ma opisywać m.in. działalność Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych (screen: YouTube/Sekielski)

Film dokumentalny "Korzenie zła" Tomasza Sekielskiego jest już na etapie montażu. Sekielski Brothers Studio pracuje normalnie, mimo przygotowań do objęcia przez Tomasza Sekielskiego funkcji naczelnego "Newsweek Polska", co ostatecznie nastąpi 1 lipca.

Tomasz Sekielski, dziennikarz i twórca dokumentów "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego", w lutym w rozmowie z Press.pl stwierdził, że "robimy wszystko, aby na wiosnę ten film się ukazał".

Marek Sekielski: "Najpierw Patronite, potem świat"

Teraz Marek Sekielski (brat Tomasza) z Sekielski Brothers Studio wyjaśnia "Presserwisowi", że wciąż nie może podać konkretnej daty premiery. Zdjęcia się jednak zakończyły, a film jest montowany.

Czytaj też: Przed Sekielskim w "Newsweek Polska" wiele wyzwań. Niektóre niemożliwe

Marek Sekielski zapewnia, że data premiery nie powinna być odległa. – W pierwszej kolejności o terminie musimy jednak poinformować naszych patronów z Patronite. Mamy taką zasadę, że najpierw oni, a później cały świat – dodaje.

Tomasz Sekielski rezygnuje z wynagrodzenia

Film "Korzenie zła" ma opisywać m.in. działalność Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Prace nad nim trwały ponad trzy lata.

Czytaj też: "Rzeczpospolita" najczęściej cytowana w maju. "Press" znów wysoko

Tomasz Sekielski zapowiedział w ubiegłym tygodniu, że objęcie przez niego stanowiska redaktora naczelnego "Newsweek Polska" nie oznacza likwidacji Sekielski Brothers Studio lub wstrzymania jakichkolwiek produkcji filmowych. "Wraz z rozpoczęciem pracy w »Newsweeku« zrezygnuję z pobierania wynagrodzenia w Sekielski Brothers Studio" – podkreślił jednak. 

Sekielski Brothers Studio może obecnie liczyć na 38,1 tys. zł miesięcznego wsparcia ze zbiórki na Patronite.

Czytaj też: Nagle przerwano zdjęcia do serialu "Bunt!", TVN rezygnuje z jego kontynuacji

(MNIE, 10.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.