Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bracia Sekielscy uruchomili na YouTubie kanał o UFO. "Przenieść dyskusję od sensacji do analizy"

"Będziemy omawiać różne aspekty fenomenu" – można przeczytać w informacji prasowej Sekielski Brothers (fot. Pixabay.com)

Tomasz i Marek Sekielscy w ramach projektu Sekielski Brothers Studio uruchomili na YouTube Kanał o UFO. „Chcemy przenieść dyskusję o UFO od sensacji do analizy, zachowując dystans od bezkrytycznego entuzjazmu” – zapewniają twórcy.

Pierwszy odcinek w Kanale o UFO został zamieszczony 9 listopada i nosi tytuł „Ujawnienie prawdy o UFO – oficjalne raporty i zeznania w USA”. Prowadzący program Mateusz Kijewski i Bartosz Migas opowiadają w nim m.in. o oficjalnych wypowiedziach w Pentagonie, Kongresie USA i NASA o UFO.

Czytaj też: Film braci Sekielskich "Korzenie zła" ma już ponad 2,4 mln wyświetleń na YouTube

„Stworzyliśmy Kanał o UFO żeby opowiedzieć szerzej o co w tym wszystkim chodzi i czemu raz po raz UFO i kosmici przewijają się w najpoważniejszych mediach. Będziemy omawiać różne aspekty fenomenu, zarówno te oficjalne jak i opowieści czy elementy ufologicznego folkloru, na poważnie i bez stereotypów. Chcemy przenieść dyskusję o UFO od sensacji do analizy, zachowując dystans od bezkrytycznego entuzjazmu, ale również od bagatelizowania i ośmieszania” – czytamy w informacji prasowej Sekielski Brothers.

Przed programem pojawia się informacja, że powstał on dzięki zbiórce pieniędzy prowadzonej w serwisie Patronite.pl.

Czytaj też: KRRiT jednogłośnie przedłużyła koncesję trzem kanałom TVN, w tym głównej antenie

(MAK, 10.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.