Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 24, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamila Biedrzycka poprowadzi "Woronicza 17" w TVP Info, a Marek Czyż – "Forum"

Kamila Biedrzycka nadal ma prowadzić "Express Biedrzyckiej" w serwisie internetowym "Super Expressu" (fot. Michał Żebrowski/East News)

Kamila Biedrzycka będzie nową prowadzącą "Woronicza 17" w TVP Info. Z kolei gospodarzem wznowionego "Forum" zostanie Marek Czyż – ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Biedrzycka, mimo dołączenia do TVP Info, nadal ma prowadzić "Express Biedrzyckiej" w serwisie internetowym "Super Expressu" i m.in. na jego kanale na YouTube.

Powrót "Forum" i "Woronicza 17" do TVP Info

Kamila Biedrzycka z "Super Expressem" współpracuje od połowy 2018 roku. Pracowała m.in. w Telewizji WP, Superstacji, TVN24 i radiu Tok FM. W przeszłości była już dziennikarką TVP Info.

Czytaj też: TVP domaga się 1,35 mln zł odszkodowania od Adamczyka, Pereiry i Tulickiego

Marek Czyż jest prowadzącym serwis "19.30" na antenach TVP i nadawanego po nich "Gościa 19.30". Wcześniej był m.in. dyrektorem informacji Radia Zet.

"Forum" i "Woronicza 17" wrócą na antenę na początku lutego. Oba programy zawieszono w połowie grudnia 2023, gdy zmieniły się władze TVP. Przed przerwą "Woronicza 17" prowadził m.in. Miłosz Kłeczek, a "Forum" – np. Adrian Klarenbach.

W obu programach goszczą politycy. "Forum" nadal będzie nadawane w piątki wieczorem (20.20), a "Woronicza 17" w niedzielne poranki (o 9.30, a nie 9.50, jak poprzednio).

Czytaj też: Zarobki propagandystów TVP w Polskim Radiu. Klarenbach, Rachoń, Kania

(MNIE, 24.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.