Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Coraz więcej Anny Popek w TVP. Wraca do "W kontrze" w TVP Info i zastąpi Jakimowicza

Anna Popek w programie "W kontrze" zastąpi Jarosława Jakimowicza (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Anna Popek wraca do grona prowadzących weekendowy program "W kontrze" w TVP Info.

Prezenterka wśród gospodarzy "W kontrze" zajmie miejsce Jarosława Jakimowicza. Popek odeszła z programu po tym, jak w kwietniu 2023 roku została nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie" w TVP 2.

Anna Popek chciała się przydać

– Potwierdzamy, że Anna Popek wraca do programu "W kontrze", będzie nadal współprowadziła "Wstaje dzień" i "Pytanie na śniadanie" – przekazało "Presserwisowi" biuro prasowe TVP. "Wstaje dzień" to poranny program TVP Info.

Czytaj też: Z powodu awarii kodowania multipleksu TVN 24 był dostępny za darmo drogą naziemną

Anna Popek współpracuje również z Polskim Radiem. Od połowy 2019 roku w Polskim Radiu 24 ma audycję "Między nami kobietami". Z kolei od listopada 2020 roku w radiowej Trójce prowadzi niedzielną audycję "Leniwe przedpołudnie".

Jak ujawnił w czerwcu 2023 roku serwis Poufna Rozmowa, Anna Popek w marcu 2020 roku miała zwracać się do polityków o pomoc w znalezieniu zajęcia. "Chciałabym móc przydać się w tym trudnym czasie – mam wiele wolnego czasu, bowiem w TVP ze względu na sytuację zdjęto wszystkie programy, które prowadzę" – miała pisać do Michała Dworczyka, gdy był szefem Kancelarii Premiera. Popek twierdzi, że nie przypomina sobie, by wysyłała takiego maila.

Czytaj też: Bard, czyli sztuczna inteligencja od Google pisze i mówi po polsku. Ale ustępuje ChatGPT

(KOZ, 14.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.