Temat: na weekend

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"The Office PL" doczeka się trzeciego sezonu

W głównych rolach występują Vanessa Aleksander i Piotr Polak (fot. Łukasz Bąk/Canal+)

Powstanie trzeci sezon serialu komediowego "The Office PL", koprodukcji Canal+ i Paramount Global – ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że kolejna seria będzie liczyć prawdopodobnie dwa razy więcej odcinków niż pierwszy i drugi sezon (miały po 12 epizodów).

Czytaj też: Player.pl planuje 10 produkcji w 2023 roku. Seriale, ale też bikini reality

Od listopada Canal+ pokazuje drugi sezon "The Office PL". Z kolei w październiku pierwszy sezon zadebiutował w Comedy Central (Paramount).

Oś fabuły stanowią losy pracowników Kropliczanki oraz ich dwójki współprezesów – Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak). W serialu zobaczyć można również m.in. Adama Woronowicza (w roli Darka Wasiaka). Za produkcję odpowiada Jake Vision.

"The Office PL" to polska wersja brytyjskiego serialu "The Office", stworzonego przez Ricky'ego Gervaisa i Stephena Merchanta.

;

Czytaj też: Dzięki awansowi Polski TVP zarobi na mundialu dodatkowo co najmniej 10 mln zł

(KOZ, 02.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.