Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lekarze bez Granic z kampanią edukacyjno-fundraisingową

Kampania pod hasłem "Ratujemy życie z twoją pomocą" to pierwsza aktywność edukacyjna tego typu w naszym kraju (screen: YouTube/Lekarze bez Granic)

Organizacja Lekarze bez Granic uruchomiła kampanię fundraisingową, która ma na celu zwiększyć świadomość wśród Polaków na temat działania organizacji oraz zachęcić do jej wspierania.

Kampania została zapoczątkowana na początku listopada i realizowana jest głównie w telewizji, z niewielkim wsparciem działań w kanałach digitalowych.

Czytaj też: W TVP nie pojawi się nowa kampania Yes ze ślubem dwóch kobiet

Polskie biuro organizacji humanitarnej działa w Polsce od niespełna roku. Kampania pod hasłem "Ratujemy życie z twoją pomocą" to pierwsza aktywność edukacyjna tego typu w naszym kraju. Draginja Nadażdin, dyrektorka biura, podkreśla, że celem kampanii jest efektywne i skuteczne dotarcie do osób, które mogą wesprzeć Lekarzy bez Granic.

Za zakup mediów dla organizacji odpowiada agencja mediowa Zenith, o czym informowaliśmy pod koniec października.

Czytaj też: Daniel Craig w reklamie polskiej wódki Belvedere. Tańczy i popija

(KAP, 14.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.