Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Avios poszerza ofertę o sześć ukraińskich kanałów

Docelowo kanały ukraińskie będą dostępne w ofercie Avios jako obcojęzyczny pakiet dodatkowy (fot. materiały prasowe)

Spółka Avios, skupiająca ponad 200 lokalnych operatorów telewizyjnych, dołączyła do oferty sześć kanałów w języku ukraińskim.

Stacje można oglądać w streamingu na dekoderach Korbox. Są to: ogólnotematyczne 1+1 International i ICTV, kanał o zdrowiu 36,6 TV, muzyczny EU Music, rozrywkowy Kvartal TV i dziecięcy Niki Junior.

Czytaj też: Sakiewicz musi przeprosić Kramka i zapłacić zadośćuczynienie

Jak tłumaczy Marcin M. Drews, odpowiadający za komunikację i promocję w Avios, do czasu uzyskania stabilnego sygnału na mocy porozumienia z nadawcami kanały osadzono jako streamy internetowe.

– W IPTV dla widza kanał TV i stream są nierozróżnialne, ale z uwagi na fakt, iż streamy mogą być nie do końca stabilne, umieściliśmy je nie w naszym programmingu, tylko w zakładce Avios free VOD, dostępnej bezpłatnie dla wszystkich odbiorców telewizji Avios – dodaje Drews.

Docelowo kanały ukraińskie będą dostępne w ofercie Avios jako obcojęzyczny pakiet dodatkowy. – Cena będzie możliwie jak najniższa – podkreśla Marcin M. Drews z Avios.

Czytaj też: Towarzystwo Dziennikarskie chce, by Tomasz Lis przerwał milczenie

Spółka Avios zapewnia współpracującym z nią operatorom m.in. dekodery dla klientów oraz odpowiada za podpisywanie umów z nadawcami telewizyjnymi.

(MNIE, 12.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.