Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

EA Sports sponsorem transmisji Sky Sports z meczów Premier League

Logo EA Sports będzie widoczne przy dwóch obecnie najważniejszych piłkarskich ligach świata - hiszpańskiej oraz angielskiej

Amerykański producent gier wideo EA Sports podpisał trzyletnią umowę na sponsorowanie transmisji meczów Premier League na antenie sieci telewizyjnej Sky. Umowa została podpisana między Sky Media a globalną siecią medialną mSix & Partners.

EA Sports Fifa, jedna z najpopularniejszych franczyz piłkarskich gier wideo na świecie, będzie pojawiać się przed i po każdym ze 128 meczów w kanale Sky Sports Premier League w Wielkiej Brytanii, w tym On Demand oraz na Skysports.com.

Czytaj też: EA Sports będzie sponsorem tytularnym hiszpańskiej ligi piłkarskiej

Poprzednimi sponsorami relacji były Ford i Renault. W ubiegłym tygodniu EA Sports informował, że od przyszłego sezonu będzie sponsorem tytularnym rozgrywek hiszpańskiej LaLiga w miejsce banku Santander.

(MAC, 08.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.