Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Puls odwołuje Mazurską Noc Rozrywki w Mrągowie

W programie Mazurskiej Nocy Rozrywki miały znaleźć się skecze i znane piosenki w nowych, parodystycznych aranżacjach (fot. Pixabay.com)

TV Puls odwołała pierwszą edycję Mazurskiej Nocy Rozrywki, która miała odbyć się 8 lipca w Mrągowie i być transmitowana na antenie stacji.

W programie Mazurskiej Nocy Rozrywki miały znaleźć się skecze i znane piosenki w nowych, parodystycznych aranżacjach. Do prowadzenia imprezy przewidziano aktorkę Katarzynę Bujakiewicz i Piotra Gumulca z Kabaretu Chyba. Planowano, że na scenie wystąpią: Kayah, Nick Sincler, Daria, Paranienormalni, Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba i Andrzej Kozłowski.

Czytaj też: "Dziennik Polski" usuwa ze strony wywiad z prof. Mazurem za krytykę Polskiego Ładu

Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA, które miało być współorganizatorem wydarzenia, przekazało nam, że decyzję o odwołaniu imprezy podjęto już w czerwcu. Z kolei osoby, które kupiły na nią bilety, mogły je zwrócić lub wymienić na bilety 23. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, też współorganizowanej przez PAKA i TV Puls (wydarzenie odbyło się 9 lipca).

Zarówno TV Puls, jak i Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA nie podały powodów odwołania imprezy.

Czytaj też: Operator TVP publicznie zwyzywał mężczyznę, bo ten miał go sprowokować

(MNIE, 11.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.