Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aldi z kampanią employer branding. Celem budowanie pozytywnej reputacji

Kampania jest prowadzona w internecie, social media i w outdoorze (fot. materiały prasowe)

Sieć sklepów Aldi uruchomiła kampanię employer branding pod hasłem "Czeka na Ciebie pewne miejsce pracy. Zmieniaj ALDI z nami", która ma na celu budowanie pozytywnej reputacji marki jako pracodawcy.

Kampania startuje 21 lutego. Aldi chce przedstawić się potencjalnym pracownikom jako pewne miejsce pracy, oferujące możliwości rozwoju. Firma zarazem podkreśla, że w swoich działaniach chce być autentyczna i pokazywać prawdziwe realia w branży retail. Do działań promocyjnych zaprosiła pracowników, którzy mają tworzyć wizerunek firmy w social media.

Czytaj też: Po raz pierwszy w historii w kampanii Victoria's Secret występuje modelka z zespołem Downa

Kampania będzie prowadzona w internecie, social media i w outdoorze. Na jej potrzeby powstała platforma Praca.aldi.pl. Za opracowanie kreacji odpowiada agencja Grow. Aldi posiada 204 sklepy w Polsce i zatrudnia blisko 3600 pracowników.

(KAP, 21.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.