Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aldi rozpoczyna kampanię edukacyjną „NiemarnuJEMY”

Kampania "NiemarnuJEMY” ma edukować w zakresie racjonalnego gospodarowania żywnością (fot. materiały prasowe)

Sieć sklepów Aldi rozpoczyna kampanię edukacyjną „NiemarnuJEMY”, w której zachęca do niemarnowania jedzenia i podpowiada, jak przechowywać produkty oraz wykorzystywać ich resztki.

Kampania startuje 8 listopada, a jej partnerami są organizacje pożytku publicznego, którym Aldi od kilku lat przekazuje produkty z krótkim terminem przydatności do spożycia: Caritas Polska, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta i Banki Żywności.

Celem kampanii "NiemarnuJEMY" jest edukacja w zakresie racjonalnego gospodarowania żywnością. Działania będą prowadzone zarówno w sklepach, jak i w internecie, w tym w social mediach. Sieć uruchomiła stronę akcji www.aldi.pl/niemarnuje, na której znajdą się porady na temat racjonalnego gospodarowania żywnością. Sieć zaangażowała w akcję również Sylwię Majcher, z którą - jako ambasadorką - od początku br. realizuje program Zero Waste, zachęcający do proekologicznych zachowań. Podczas trwania kampanii Majcher każdego dnia na Instagramie Aldi podpowie, co można zrobić z produktem, który zalega w lodówce lub szafce; pokaże też, jak w przemyślany sposób robić zakupy.

Aldi ma w Polsce 188 sklepów.

(AMS, 05.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.