Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Excellence kończy współpracę z Linkiewicz i Dubielem. Dalej pracuje z Team X

Linkiewicz zdobyła internetową sławę w 2015 roku - jest określana mianem patostreamerki (screen YouTube/Fame MMA)

Zarząd spółki Excellence SA poinformował, że firma nie będzie współpracować z Martą Linkiewicz i Marcinem Dubielem, którzy mieli promować nową linię napojów spółki.

Spółka podjęła decyzję o zakończeniu współpracy, zanim produkty, które mieli reklamować celebryci, trafiły do sprzedaży. Linkiewicz i Dubiel mieli brać udział w kampanii promocyjnej produktów linii House of Talents, które zawierają ekstrakty z konopi. Firma nie podała powodów swojej decyzji.

Zaledwie kilka tygodni temu do sprzedaży trafiły soki od Excellence, które promują członkowie zespołu influencerskiego Team X. W ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się film, który wskazywał Leksia, członka Team X, jako osobę, która miała napastować seksualnie nastoletnie fanki w internecie. 

Czytaj więcej Leksiu z Team X miał molestować 14-letnią fankę

Youtuber nie przyznał się do zarzutów, które przedstawiono mu w mediach społecznościowych. Excellence nie odpowiedziała na pytania dotyczące dalszej współpracy z influencerem.

(KAP, 11.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.