Temat: telewizja

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Leksiu z Team X miał molestować 14-letnią fankę. "Nie miałem pojęcia, że była niepełnoletnia"

(fot. materiały prasowe)

23-letni influencer Leksiu, członek TeamX, miał wysyłać prywatne wiadomości do 14-letniej fanki, w których namawiał ją do seksu i obnażał się na zdjęciach.

O wszystkim jako pierwszy poinformował youtuber Konopskyy, który opublikował screeny z prywatnych rozmów na swoim Twitterze, a następnie opublikował na swoim kanale film pod tytułem "Leksiu lubi młodze widzki". Jak sam napisał, po premierze filmu zgłosiły się do niego kolejne ofiary 23-latka, które również otrzymywały od niego nieodpowiednie wiadomości.

Influencer odniósł się do zarzutów postawionych mu przez youtubera: "Nie miałem pojęcia, że dziewczyna, z którą korespondowałem, była niepełnoletnia. Poinformowała mnie o tym dopiero na późniejszych etapach naszej konwersacji, niestety już po tym, jak doszło do wymiany intymnych zdjęć. Na zdjęciach wyglądała na osobę pełnoletnią i nie przeszło mi nawet przez myśl, że może być inaczej. Podkreślam, że gdybym znał jej wiek, na pewno nie doszłoby do wymiany tego typu wiadomości" - twierdzi Leksiu.

Wątpliwe, aby miał on pozostać w domu Team X, który przypomina w swoim działaniu Ekipę Friza. Założycielem Teamu X jest Stuart "Stuu" Alexander Kluz-Burton, który posiada ponad 4,3 mln subskrybentów na swoim kanale YouTube. Za prowadzenie działań marketingowych zespołu odpowiedzialna jest agencja Spotlight. W ostatnich tygodniach do sklepów sieci Biedronka trafił szereg produktów sygnowanych nazwą Team X, wśród nich znajdują się płatki i soki. Działania promocyjne kierowane są do młodych fanów grupy influencerów. 

(07.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.