Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spotlight Agency i Team X wprowadzają do Biedronki brandowane soki

Produkty sygnowane nazwą Team X są dostępne w sklepach sieci Biedronka (fot. materiały prasowe)

Spotlight Agency i influencerzy z Team X wprowadzają na rynek serię naturalnych soków o obniżonej zawartości cukru, dostępnych w sieci sklepów Biedronka.

Launch produktów odbył się 28 grudnia i będzie promowany dwumiesięczną kampanią influencerską stworzoną przez agencję Spotlight. W ramach promocji powstał teledysk lokujący produkt, który zadebiutuje dzisiaj o godzinie 16 na kanale YouTube Team X. W najbliższych tygodniach reklamy będą pojawiać się również w mediach społecznościowych wszystkich członków grupy influencerskiej.

Team X to grupa młodych twórców, którzy mieszkają w podwarszawskiej willi - Domu X - tworząc wspólnie materiały wideo i muzykę, działając w podobny sposób jak Ekipa stworzona przez Friza. 

Założycielem Teamu X jest Stuart "Stuu" Alexander Kluz-Burton, który posiada ponad 4,3 mln subskrybentów na swoim kanale YouTube. Za prowadzenie działań marketingowych zespołu odpowiedzialna jest agencja Spotlight.

(KAP, 29.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.