Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis Groupe tworzy platformę Le Pont, Konrad Dorabialski został co-leadem

O nowych rolach Dorabialskiego i Sasdi poinformował Tomas Lauko, prezes Publicis Groupe CEE (fot. materiały prasowe)

Le Pont (co po francusku oznacza most) będzie ułatwiać dostęp do usług i wiedzy trzech centrów kompetencyjnych Publicis Groupe. Platforma będzie działać pod kierownictwem biznesowym Konrada Dorabialskiego i Helgi Sasdi.

W ramach Le Pont będzie funkcjonowało 600 ekspertów związanych z agencjami Publicis Groupe. Departamenty w Polsce, na Węgrzech i w Czechach będą integrować działania z zakresu commerce, contentu, produkcji, danych, technologii i kreacji.

Ofertą nowej platformy zarządzać będą Helga Sasdi, prezeska Publicis Groupe Węgry i Konrad Dorabialski, chief growth officer ds. commerce i produkcji w Publicis Groupe Polska. Nadal będą odpowiedzialni za swoje dotychczasowe obowiązki w lokalnych działach grupy.

(KAP, 02.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.