Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis Groupe startuje z programem akceleracyjnym

Rekrutacja do tegorocznej edycji programu NextTechNow potrwa do końca maja (screen YouTube.com/Publicis Groupe)

NextTechNow to program akceleracyjny działający w ramach departamentu Business Transformation Publicis Groupe. Program ma pomóc start-upom w skalowaniu ich rozwiązań wśród klientów grupy.

Na czele zespołu NextTechNow stanęła Marta Zuska, która dotychczas odpowiadała za partnerstwa biznesowe w strukturach Commerce w Publicis Groupe. Zespół rozwijający NextTechNow w Publicis Groupe - oprócz Marty Zuskiej i Krzysztofa Sobieszka - tworzą Beata Szcześniak, dyrektorka generalna agencji mediowej Spark Foundry, Małgorzata Hejka, dyrektorka ds. strategii i innowacji w Spark Foundry oraz Ewa Zakrzewska, liderka ds. innowacji i ciekawości w Publicis Groupe Polska.

W ramach programu NextTechNow wybrane start-upy, wspólnie z ekspertami Publicis Groupe, stworzyć mają modele współpracy, dopracować rozwiązania oraz zaimplementować je u wybranych klientów. Wykreowana w ten sposób oferta będzie skalowana zarówno lokalnie, jak również w regionalnych strukturach Grupy Publicis.
"W nowej rzeczywistości nasi klienci, aby nadążyć za ekspresowymi zmianami w funkcjonowaniu całych sektorów, poszukują konkretnych innowacji w projektowaniu doświadczeń konsumenckich. Jednoczenie jej i wdrażanie wiąże się z określonym ryzykiem. Poprzez NextTechNow chcemy wykorzystać naszą wiedzę o wyzwaniach biznesowych, doświadczenie oraz skalę i zidentyfikować te rozwiązania technologiczne, które mają największy potencjał rozwoju" – tłumaczy Krzysztof Sobieszek, business transformation practice lead w Publicis Groupe.

Do współpracy i programu akceleracyjnego NextTechNow zaproszone zostaną start-upy zajmujące się nowymi technologiami i tworzeniem innowacyjnych doświadczeń komunikacyjnych w sprzedaży detalicznej, w tym digital commerce i obsłudze klienta, ze szczególnym naciskiem na takie obszary, jak: MarTech i AdTech, Gaming, Commerce, Data, AR, VR. Partnerem w procesie rekrutacji start-upów do pierwszej, tegorocznej edycji programu NextTechNow jest firma ReaktorX, która od wielu lat wspiera start-upy w rozwoju i skalowaniu rozwiązań.

Rekrutacja do tegorocznej edycji programu potrwa do końca maja, a 10 czerwca spośród 15 zakwalifikowanych start-upów wybranych zostanie pięć. Wejdą one do procesu akceleracji (warsztaty, implementacja rynkowa i skalowanie).

(AMS, 19.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.