Dział: RADIO

Dodano: Maj 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czy Marek Niedźwiecki i "Lista przebojów Trójki" wrócą na antenę?

Kuba Strzyczkowski poinformował zespół, że prowadzi rozmowy z Markiem Niedźwieckim i zależy mu na jego powrocie (screen: YouTube.com/Polskie Radio)

W najbliższy piątek prawdopodobnie nie będzie jeszcze "Listy przebojów Trójki", ale powrót audycji na stałe nie jest wykluczony.

W trakcie wtorkowego spotkania z zespołem nowy dyrektor Trójki Kuba Strzyczkowski poinformował, że prowadzi rozmowy z Markiem Niedźwieckim i zależy mu na jego powrocie. - Kuba z nadzieją mówił, że Marek powinien się pojawić - mówi jeden z dziennikarzy.

Marek Niedźwiecki odszedł z radiowej Trójki po tym, jak został oskarżony przez dyrekcję o dokonanie manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki w ramach notowania „Listy przebojów Trójki” z 15 maja.

W ostatni piątek nikt nie poprowadził „Listy przebojów Trójki”. Zamiast kultowej audycji stacja nadawała muzykę. Przed siedzibą radia odbyła się manifestacja w obronie Trójki i przeciwko cenzurze.

Również w najbliższy piątek prawdopodobnie nie będzie jeszcze "Listy przebojów Trójki". - Do 2 czerwca jestem na zwolnieniu lekarskim - mówi Piotr Baron, drugi z gospodarzy audycji. Deklaruje, że po jego zakończeniu wróci do Trójki. Zapowiada, że będzie chciał dalej prowadzić autorską audycję "Trzy wymiary gitary". Co z "Listą przebojów Trójki"? - Na razie nie przesądzam. Jeszcze rozmawiamy z Markiem (Niedźwieckim - przyp. red.). Po ustaleniach z Markiem dopiero ogłoszę, co będzie dalej z listą - odpowiada Baron.

Czytaj też:

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(KOZ, PAZ, 27.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.