Dział: RADIO

Dodano: Maj 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Niepewny los prezeski Polskiego Radia

Agnieszka Kamińska jeszcze w tym tygodniu może stracić stanowisko (fot. Piotr Molecki/East News)

Ważą się losy prezeski Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej. Z naszych ustaleń wynika, że jeszcze w tym tygodniu może stracić stanowisko.

Nowy dyrektor Trójki to prawdopodobnie nie koniec zmian w Polskim Radiu. Z naszych informacji wynika, że ważą się losy prezeski Agnieszki Kamińskiej. Niektórzy nasi rozmówcy mówią, że jej dymisja jest już przesądzona. - Czabański dostał ultimatum: do końca tygodnia ma czas na znalezienie nowego prezesa - twierdzi nasz informator.

W piątek przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański zapewniał dziennikarzy "Dziennika Gazety Prawnej": "W tej chwili nie widzę najmniejszego powodu, żeby nastąpiła zmiana zarządu radia". - Podtrzymuję te słowa - mówi nam Czabański. - Zapewniam pana, że nie ma takich planów - dodaje.

Agnieszka Kamińska do zarządu Polskiego Radia weszła w grudniu 2019 roku, a w styczniu 2020 roku została prezeską. Od początku 2019 roku Kamińska kierowała radiową Jedynką.

⇒ CZYTAJ TEŻ:

Szef Trójki i prezes Polskiego Radia tłumaczyli się w Senacie

Radiowa Trójka ratuje się puszczaniem muzyki

Dzięki dyrektorowi Trójki Kazik dostał reklamę wartą kilkanaście mln zł

Marek Niedźwiecki żąda przeprosin od Polskiego Radia i TVP

 Zmiana w Trójce to „zręczny ruch”. Nowy dyrektor akceptowalny dla zespołu i dla PiS

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(KOZ, 26.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.