Dział: PRASA

Dodano: Marzec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Do Rzeczy" i "Wprost" bez wydania drukowanego

Nowy numer "Do Rzeczy" nie trafi do kiosków. Tygodnik można kupić tylko w formie e-wydania

Tygodnik "Do Rzeczy" (Orle Pióro) w związku z epidemią koronawirusa w tym tygodniu ukaże się wyłącznie w wydaniu cyfrowym.

Powodem rezygnacji wydawcy z wydania drukowanego jest ograniczenie liczby punktów dystrybucji prasy w czasie epidemii.

"Docieranie do Państwa w tradycyjny sposób jest obecnie niezwykle trudne. Taka forma publikacji – tylko w Internecie – pozwala na dostęp do naszych tekstów i na uniknięcie wszelkiego ryzyka. Mam nadzieję, że Państwo to zrozumieją" - napisał do czytelników na stronie internetowej tygodnika "Do Rzeczy" redaktor naczelny Paweł Lisicki. Dodał, że następny numer pisma, planowany na poniedziałek 30 marca,  najprawdopodobniej ukaże się w wersji cyfrowej i papierowej.

Tylko w formie e-wydania ukazał się też tygodnik "Wprost" i to jako podwójny numer. Jego wydawcą jest AWR Wprost - spółka zależna PMPG SA, która jest też głównym udziałowcem wydawcy "Do Rzeczy".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(GK, 23.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.