Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Felietony Kataryny w tygodniku "Wprost"

Kataryna będzie pisać do "Plus Minus" i do "Wprost" (screen: YouTube/Fakty RMF FM)

Blogerka polityczna Kataryna będzie pisać do "Wprost" (AWR Wprost). Niedawno zrezygnowała ze współpracy z "Tygodnikiem do Rzeczy" (Orle Pióro). Oba tytuły należą do Grupy Kapitałowej PMPG.

O nawiązaniu współpracy z Kataryną (pseudonim Katarzyny Sadło) poinformował na Twitterze kierownik działu Biznes tygodnika "Wprost" Szymon Krawiec. Blogerka potwierdziła tę informację "Presserwisowi”.

Z pisania do należącego do spółki Orle Pióro "Tygodnika do Rzeczy" zrezygnowała po tym, jak jej felieton "Dzieci gorszego sortu" nie został opublikowany, bo uznano go za sprzeczny z linią redakcji. Katarynie nie przeszkadza, że wydawca "Wprost" jest powiązany ze spółką Orle Pióro. - Bardziej zwracam uwagę na to, jakie są relacje między konkretną redakcją a autorem, niż kto jest wydawcą - odpowiada blogerka.

Ostatnio nawiązała ona współpracę także z "Plus Minus" - weekendowym magazynem "Rzeczpospolitej" (Gremi Media), gdzie również będą publikowane jej felietony.

Galeria: Gala Grand Press 2019

(MNI, 16.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.