Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sosnowiec promuje się taśmami Kaczyńskiego

Sosnowiec promuje działkę na twitterowym profilu Urzędu Miasta (screen Twitter.com/@Sosnowiecmiasto)

Władze Sosnowca zachęcają do kupna działki w centrum miasta, nawiązując do taśm Kaczyńskiego ujawnionych przez "Gazetę Wyborczą" (Agora SA). "Wybuduj sobie wieżowiec. Złoty, srebrny, jaki chcesz. Zgoda prezesa nie jest wymagana" - czytamy na grafice zamieszczonej przez Urząd Miasta na Twitterze.

Rzecznik sosnowieckiego urzędu Rafał Łysy w rozmowie z "GW" wytłumaczył, że urzędnicy zamieścili grafikę na Twitterze, ponieważ zależy im, by atrakcyjna działka w centrum znalazła dobrego nabywcę.

Ujawnione przez "GW" taśmy dotyczyły m.in. budowy dwóch wieżowców w Warszawie. Inwestycję zlecała spółka Srebrna, zarządzana przez ludzi związanych z Prawem i Sprawiedliwością. Rozmowy biznesowe w tej sprawie prowadził prezes partii Jarosław Kaczyński.

(KW, 14.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.