Temat: na weekend

Dział:

Dodano: Grudzień 28, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze Roku: od Żakowskiego do Kittela

Od góry, od lewej: Monika Olejnik, Tomasz Lis, Kamil Durczok oraz Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski (fot. archiwum "Press")

Bertold Kittel został niedawno 22. w historii zdobywcą tytułu Dziennikarza Roku. Pierwszym był Jacek Żakowski w 1997 roku.  

Tytuł Dziennikarza Roku to wyróżnienie za profesjonalizm, promowanie światowych standardów pracy w mediach i przestrzeganie etycznych kanonów zawodu. To jedyna nagroda w polskich mediach, którą przyznają sami dziennikarze. O zwycięstwie decyduje liczba punktów uzyskana w głosowaniu redakcji. 

Zdarzyło się, że tytuł przyznano pośmiertnie. Statuetkę stalówki raz otrzymał duet, a raz tytuł przyznano ex aequo dwóm laureatom. Tylko jeden dziennikarz wygrał więcej niż raz.

ZOBACZ DZIENNIKARZY ROKU 1997-2018:

(PAZ, 28.12.2018)

Pozostałe tematy weekendowe

Najlepsze filmy roku w polskim internecie
11 najciekawszych polskich seriali 2018 roku
Jakie trendy są i będą istotne w reklamie?
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: na weekend

Dział:

Dodano: Grudzień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

11 najciekawszych polskich seriali 2018 roku

Od góry, od lewej: Grzegorz Damięcki ("Nielegalni"), Jan Frycz ("Ślepnąc od świateł"), Agata Kulesza ("Pułapka"), Dawid Ogrodnik ("Rojst")/(kolaż: materiały prasowe)

Płatne kanały, serwisy streamingowe, ale też ogólnodostępne stacje przez cały 2018 rok starały się udowodnić, że polskie seriale nie ustępują jakością zagranicznym produkcjom.

Pierwszy polski serial Netfliksa, hity HBO i Showmaksa, miniseriale TVN, historyczna superprodukcja TVP, kryminał AXN, thriller szpiegowski i mroczna historia od Canal+.

ZOBACZ, KTÓRE SERIALE Z 2018 ROKU WARTO NADROBIĆ

(PAZ, 31.12.2018)

Pozostałe tematy weekendowe

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.