Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2021

COLOROFFON SP. Z O.O.

Press

MAGDALENA WIDUCH CEO

ADRES, KONTAKT

ul. Rumiana 61a
02-956 Warszawa
https://coloroffon.pl
[email protected]

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Magdalena Widuch – CEO
Aliaksandr Sasha Kanavalau – creative director
Joanna Myszor – head of production
Aneta Wyszyńska-Uryś – head of feature film
Krzysztof Karnicki – head of online
Waldek Woźniak – head of 3D 

ROK POWSTANIA: 2015

LICZBA PRACOWNIKÓW: 30 

LICZBA PRODUKCJI W REALIACH PANDEMICZNYCH (OD MARCA 2020 DO KOŃCA 2020): liczba projektów w postprodukcji: 158

KRÓTKO O FIRMIE

Jesteśmy grupą profesjonalistów zakochanych w świecie obserwowanym przez oko kamery. Nakręca nas tworzenie pięknych obrazów. Zapewniamy zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie w zakresie produkcji reklamowych, fabularnych, filmów dokumentalnych, teledysków. Oferujemy montaż offline na planie i w studiu, digitalizację plików, korekcję koloru, online/VFX, animację 2D i 3D, udźwiękowienie – aż do finalnej dystrybucji plików emisyjnych.

ZASOBY WŁASNE

W pełni wyposażone studio postprodukcyjne w komfortowym domu na Wilanowie – posiadamy montażownie z zestawami Avid/Premiere, trzy stanowiska do korekcji barwnej, zestawy online/3D, pokoje kolaudacyjne, dwa studia dźwiękowe i duży parking dla naszych gości.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Współpracujemy z reżyserami reklamowymi, fabularnymi, dokumentalistami – zapraszamy każdego, kto chciałby zrealizować z nami swój projekt.

ZAUFALI NAM

• Browar Tenczynek
• Żabka
• Biedronka
• Agata Meble
• OBI
• Delikatesy Centrum
• Selgros
• Ludwik
• Huawei
• Nicorette

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z OSTATNICH DWÓCH LAT

Press
Press

TYTUŁ: „SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER”
ROK PRODUKCJI: 2020
KLIENT: NAIMA FILM

Film Jana Komasy opowiada o studencie prawa Tomku (Maciej Musiałowski), który zostaje wyrzucony z uczelni po oskarżeniu o plagiat. Ze zdolnego i błyskotliwego chłopaka przeobraża się w zimnego i bezwzględnego człowieka pragnącego zemsty.

„Sala samobójców. Hejter” zdobył nagrodę dla najlepszego filmu międzynarodowego na Tribeca Film Festival w Nowym Jorku. Został świetnie przyjęty przez wielu krytyków filmowych i publiczność. Od marca 2021 roku dostępny jest w serwisie Netflix.

Studio Coloroffon było odpowiedzialne za VFX i DI oraz za całość animowanego świata 3D wraz z koncepcją i reżyserią animacji.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.