Wydanie: PRESS 05-06/2017

Danie polityczne

Jerzy Jurecki z „Tygodnika Podhalańskiego” oburzył się na zwyczaj chodzenia przez redaktorów naczelnych na obiady do premierów. W Warszawie nikogo to nie bulwersuje. Nawet tych, którzy ostentacyjnie nie są zapraszani

Twitterowe konto Kancelarii Premiera, 21 marca: Beata Szydło jest gościem w programie Polsat News, odpowiada na pytania internautów na Facebooku, potem przewodniczy obradom rządu... Lecz na oficjalnym koncie nie ma już słowa o spotkaniu, do którego dochodzi w godzinach popołudniowych. Beata Szydło zaprasza na obiad redaktorów naczelnych mediów. Cel? Przedstawienie polskiego punktu widzenia przed zbliżającym się szczytem przywódców Unii Europejskiej w Rzymie. Oprócz premier Szydło w spotkaniu uczestniczy minister ds. europejskich Konrad Szymański.

Grzegorz Sajór

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.