Stefan Stefański headem of post-production w Prodigious Poland
Stefan Stefański nadzoruje działania związane z postprodukcją wideo i audio dla klientów Publicis Groupe (fot. materiały prasowe)
Stefan Stefański rozpoczął pracę w Prodigious Poland. Jako head of post-production nadzoruje i koordynuje działania związane z postprodukcją wideo i audio dla klientów Publicis Groupe w Polsce i na rynkach zagranicznych.
Stefan Stefański odpowiada też za projektowanie i wdrażanie procesów opartych na technologii, w tym rozwiązań wykorzystujących generatywną AI. Współpracuje bezpośrednio z Katarzyną Lisicką, general manager Prodigious Poland.
Stefan Stefański ma ponad 15 lat doświadczenia w branży filmowej i reklamowej oraz ponad 200 zrealizowanych projektów – od dużych kampanii telewizyjnych po digital i branded content.
W ostatnim roku Prodigious odpowiadał za produkcję i postprodukcję m.in. teledysku Maty "Lloret de Mar", kampanii Pandora z Justyną Steczkowską czy spotu na 30-lecie marki Łaciate. Prodigious był także postproducentem filmu dokumentalnego "Na drodze rozwoju: Visa" i producentem spotu z udziałem Smolastego dla Rockstar (PepsiCo). Prodigious zajmował się również produkcją kampanii edukacyjnej szczepień przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu.
(MS, 11.12.2025)










