Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Tak jest” w TVN 24 znów z Andrzejem Morozowskim. Dziennikarz wczoraj wrócił na antenę

– Świadomość, że tak wiele osób trzyma kciuki za to, żebym wyzdrowiał, dodała mi sił – powiedział Andrzej Morozowski na wstępie programu „Tak jest” (fot. MA)

Po trzech miesiącach nieobecności spowodowanej chorobą Andrzej Morozowski wrócił do prowadzenia „Tak jest” w TVN 24. Na antenie podziękował wczoraj wszystkim, którzy niepokoili się o jego zdrowie.

– Świadomość, że tak wiele osób trzyma kciuki za to, żebym wyzdrowiał, dodała mi sił – powiedział wczoraj prowadzący na wstępie programu „Tak jest”. – Jak widać, podziałało i mogę przestawić dzisiejszych Państwa i moich gości – dodał Morozowski.

Czytaj też: Robert Janowski wraca do "Jaka to melodia?". Na początku sierpnia ruszają nagrania

W latach 1990–2000 Andrzej Morozowski pracował w Radiu Zet i współpracował z TVP, gdzie był reporterem sejmowym „Teleexpressu”. Z TVN 24 związany jest od 2001 roku jako prowadzący lub współprowadzący programy: „Skaner polityczny”, „Bohater tygodnia”, „Studio 24”, „Kuluary”, „Rozmowa bardzo polityczna”, „Tak jest”.

O chorobie Morozowskiego widzowie dowiedzieli się w kwietniu br., kiedy w „Szkle kontaktowym” Tomasz Sianecki wyjaśnił: – Mogę Państwu powiedzieć, że dzisiaj bardzo długo rozmawiałem z Andrzejem. Andrzej jest po pewnym zabiegu szpitalnym, tak to nazwijmy. Dochodzi do siebie. Wszyscy wiemy, że za dwa, trzy, może cztery tygodnie wróci w pełni sił. Też Państwa pozdrawia.

Czytaj też: Dziennikarze wspominają Łukasza Lipińskiego z "Polityki". "Wzbił się na wyżyny"

(JF, 19.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.