Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 27, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziewięć polskich tytułów oryginalnych w bibliotece Netflixa do końca 2024 roku

Wśród filmowych nowości znajdzie się dramat "Bokser" (fot. materiały prasowe)

Do końca 2024 roku do biblioteki Netflixa trafi jeszcze dziewięć polskich tytułów oryginalnych, w tym cztery seriale.

Wśród filmowych nowości znajdzie się dramat "Bokser", czyli uniwersalna historia o drodze do spełnienia marzeń, kryminały "Kolory zła: Czerwień" i "Napad" oraz komedie "Rozwodnicy" i "Spadek".

Czytaj też: David Zaslav jako szef Warner Bros. Discovery zarobił w ubiegłym roku prawie 50 mln dol.

Nowymi serialami będą "Projekt UFO", "Matki pingwinów" i "Idź przodem, bracie". W ofercie pojawi się również drugi sezon "Gangu Zielonej Rękawiczki".

Jeśli chodzi o zagraniczne produkcje, w najbliższych miesiącach obejrzeć będzie można trzeci sezon "Bridgertonów" (w maju), dalsze perypetie "Emily w Paryżu", nowe zmagania uczestników "Squid Game" czy kolejny sezon "Dyplomatki". Nowościami będą seriale "Eric" i "Black Doves" czy filmy "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F" z Eddiem Murphym w roli głównej, a także komedia "Znowu w akcji" z Cameron Diaz i Jamiem Foxxem.

Czytaj też: W Telewizji Polskiej myślą o wznowieniu serialu komediowego "Rodzinka.pl"

(KOZ, 27.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.