Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia przygotuje wieczór wyborczy z Polsat News. Prowadzącymi Witwicki i Zdanowicz

Wieczór wyborczy Interii i Polsat News poprowadzą Piotr Witwicki i Katarzyna Zdanowicz (fot. Facebook.com/Piotr Witwicki)

Wieczór wyborczy Interii i TV Polsat News 7 kwietnia poprowadzą Piotr Witwicki, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, redaktor naczelny portalu, oraz Katarzyna Zdanowicz. Użytkownicy Interii obejrzą m.in. relacje prosto z najważniejszych sztabów wyborczych i sondażowe wyniki głosowania.

Dawid Serafin, Łukasz Rogojsz, Kamila Baranowska, Jakub Szczepański, Jakub Krzywiecki, Wiktor Kazanecki, Łukasz Szpyrka, Maciej Słomiński, Łukasz Dubaniewicz i Sebastian Przybył będą relacjonować kampanię.

Czytaj też: Piotr Żak, syn Zygmunta Solorza, p.o. prezesem Telewizji Polsat na razie tylko do połowy kwietnia

Interia oddaje głos lokalnym społecznościom. W ramach cyklu "Blisko Mieszkańców" sprawdza, jakie nastroje panują w powiatach, gminach, miasteczkach i wsiach. Dziennikarze Interii odwiedzą zwykłe miejsca, w których widoczne są nadzwyczajne sytuacje. Spytają o potrzeby i oczekiwania mieszkańców Opatowca, czyli najmniejszego miasta w Polsce. Zachęcą do dzielenia się swoją perspektywą wyborców w Bolesławcu, w którym wójtowi – urzędującemu najdłużej w kraju – wyzwanie rzucił 25-letni kontrkandydat. Interia wyjaśni także, jak to możliwe, że w Jodłowniku są już znane wyniki wyborów, chociaż nie wywieszono w nim ani jednego wyborczego baneru.

Jak informuje portal, internauci w jego "Poradniku wyborczym" odnajdą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące procedur wyborczych.

Czytaj też: Telewizja Polsat już bez praw do meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej

(PAR, 29.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.