Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"To jest grane" nowym programem Marka Sierockiego w TVP 2. Potwierdziły się doniesienia

Program Marka Sierockiego nadawany będzie od marca w sobotnie przedpołudnie (screen: YouTube.com/Polskie Radio)

Marek Sierocki poprowadzi w TVP 2 nowy program muzyczny "To jest grane" – dowiedział się "Presserwis". Program oglądać będzie można od 2 marca w soboty o 11.30, po "Pytaniu na śniadanie". Potwierdziły się doniesienia, że Sierocki, mimo utraty pracy w "Telexpressie", pozostanie w Telewizji Polskiej. 

W programie znajdzie się się przegląd list przebojów – polskich i zagranicznych (nie tylko ze Stanów Zjednoczonych i Anglii, ale i Hiszpanii, Francji czy Włoch). Do każdego odcinka zapraszany będzie gość – artysta lub zespół, wydający płytę. Częścią programu mają być także płyta tygodnia i kartka z kalendarza. Każde wydanie kończyć ma mix utworów jednego wykonawcy lub konkretnego gatunku.

Czytaj też: "To jest grane" nowym programem Marka Sierockiego w TVP 2. Potwierdziły się doniesienia

W premierowym odcinku "To jest grane" pojawi się zespół Enej, który na początku marca wydaje nową płytę "Vesna".

Marek Sierocki od połowy lat 80. pojawiał się w "Teleexpressie", prezentując kącik muzyczny. Nowe kierownictwo zakończyło z nim jednak współpracę. W 2021 roku zastąpił Artura Orzecha w roli prowadzącego "Szansę na sukces". Ma również audycję w Radiu Plus.

Czytaj też: TV Republika i Telewizja wPolsce.pl nie zyskały korzystniejszych miejsc na liście Polsat Box

(KOZ, 06.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.