Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Sawka, Bartosz Cebeńko, Kamila Biedrzycka i Maciej Adamiak dołączyli już do TVP

Bartosz Cebeńko w TVP Info pierwszy raz pojawił się w sobotę, prowadząc pasmo poranne (screen: Tvp.pl)

Do zespołu Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP dołączyli Monika Sawka, Bartosz Cebeńko, Kamila Biedrzycka i Michał Adamiak.

Monika Sawka zadebiutowała w piątek w roli prowadzącej serwis "19.30". Wcześniej pracowała w Polsat News i Wydarzeniach 24. O tym, że przejdzie do "19.30", informowaliśmy nieoficjalnie w styczniu. W "19.30" dołączyła do prowadzących: Marka Czyża, Joanny Dunikowskiej-Paź i Zbigniewa Łuczyńskiego.

Czytaj też: TVN24 liderem kanałów informacyjnych, TV Republika awansowała na drugą pozycję

Bartosz Cebeńko w TVP Info pierwszy raz pojawił się w sobotę, prowadząc pasmo poranne. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze w lutym pojawi się jako gospodarz "Teleexpressu". Dołączy do Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej. Wcześniej Cebeńko pracował w Polsat News i Wydarzeniach 24.

W niedzielę w programie "Woronicza 17" debiutowała z kolei Kamila Biedrzycka. O tym, że będzie prowadzącą ten program, informowaliśmy w styczniu. Biedrzycka nadal będzie też związana z "Super Expressem".

W sobotę jako prowadzący serwisy TVP Info pojawił się Maciej Adamiak. W przeszłości pracował już w TVP Info, a później w TVP Sport.

Czytaj też: Ruszy stacja Super Express TV. Grupa ZPR Media uruchamia kanały w modelu FAST

(MNIE, 05.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.