Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja WP będzie pokazywać premierowy program kabaretowy w niedzielne wieczory

W ostatnich miesiącach stacja nie miała w ofercie premierowych kabaretów (screen: YouTube/Telewizja WP)

Naziemna Telewizja WP od końca lutego będzie nadawała nowy sezon programu "Mistrzowie kabaretu". Chce go pokazywać w niedziele o 20 – dowiedział się "Presserwis".

To pasmo, w którym Polsat nadawał swój program "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni". Jego emisję – bez podawania powodów – zawieszono w październiku. Jak przekazał nam Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus, nie ma jeszcze decyzji o ewentualnym powrocie programów kabaretowych na anteny Polsatu.

Czytaj też: Zoom TV chce kontynuować emisję kabaretów także w wiosennej ramówce

Po październikowym ruchu Polsatu mniejsi nadawcy naziemni – Telewizja WP (Wirtualna Polska Media) i Zoom TV (Grupa Kino Polska) – zaczęli emitować w niedziele wieczorem swoje powtórkowe programy kabaretowe

Z naszych informacji wynika, że Telewizja WP od końca lutego 2024 chce w niedziele o 20 nadawać nowy sezon "Mistrzów kabaretu". W ostatnich miesiącach stacja nie miała w ofercie premierowych kabaretów. Ostatnim nowym materiałem była gala na żywo Kabaretowa Noc pod Gwiazdami w Lidzbarku Warmińskim, pokazana w sierpniu. Z kolei wcześniejsze sezony "Mistrzów kabaretu" pokazywano m.in. w piątki ok. 22.

Według Nielsen Media w październiku Polsat miał średnio 6,57 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, Zoom TV – 0,6 proc., a Telewizja WP – 0,52 proc.

Czytaj też: Dorota Gawryluk przestaje kierować newsami Polsatu. Solorz wysyła sygnał nowej władzy

(MNIE, 02.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.