Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zoom TV chce kontynuować emisję kabaretów także w wiosennej ramówce

Jesienią stacja pokazywała "Kabaretowe przeboje" z Piotrem Gąsowskim i Katarzyną Skrzynecką (fot. materiały prasowe)

Naziemny kanał Zoom TV (Grupa Kino Polska) chce kontynuować emisję programów kabaretowych także w wiosennej ramówce.

Stacja nie ujawnia jeszcze, czy będzie kontynuowała wprowadzony jesienią format "Kabaretowe przeboje" z Piotrem Gąsowskim i Katarzyną Skrzynecką w roli prowadzących, czy też zdecyduje się na inny program. Nie podaje też, czy premiery planuje pokazywać w niedziele o 20, czyli w dawnym paśmie "Kabaretu na żywo" Polsatu. Emisję tego programu – bez podawania powodów – zawieszono w październiku.

Czytaj też: Dorota Gawryluk przestaje kierować newsami Polsatu. Solorz wysyła sygnał nowej władzy

– Pracujemy nad ramówką wiosenną, ale jest jeszcze za wcześnie, by mówić o szczegółach. Wstępnie planujemy emisję programów kabaretowych na wiosnę – przekazało nam biuro prasowe Grupy Kino Polska.

Jak informowaliśmy, emisję premierowego programu kabaretowego pt. "Mistrzowie kabaretu" wiosną planuje też inna naziemna stacja – Telewizja WP (Wirtualna Polska Media). Ma go pokazywać w niedziele wieczorem.

Według Nielsen Media w październiku Polsat miał średnio 6,57 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, Zoom TV – 0,6 proc., a Telewizja WP – 0,52 proc.

Czytaj też: Danuta Holecka żegna się z "Wiadomościami"? Są poszlaki, prezenterka zaprzecza

(MNIE, 01.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.