Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zoom TV wprowadza pasmo kabaretowe, które porzucił Polsat. "Odpowiedź na potrzeby widzów"

W ramach niedzielnego bloku Zoom TV ma pokazywać m.in. pierwszy sezon "Kabaretowych przebojów". Prowadzą je Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski (fot. materiały prasowe)

Naziemny kanał Zoom TV (Grupa Kino Polska) wprowadza niedzielny blok kabaretowy. Będzie nadawany wieczorem w paśmie podobnym do tego, w którym do października Polsat emitował "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni".

– Obserwujemy rynek na bieżąco i staramy się odpowiadać na potrzeby widzów. Od listopada zapraszamy wszystkich fanów kabaretów do naszego pełnego humoru pasma w Zoom TV. Gwarantujemy dobrą zabawę w niedzielne wieczory, poczynając od 5 listopada – mówi nam Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnych w Grupie Kino Polska.

Polsat zawiesił emisję kabaretów

Pasmo będzie zaczynało się przed 19, a ma kończyć się o 23. "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni" Polsatu trwał od 20 do 22. W ramach niedzielnego bloku Zoom TV ma pokazywać m.in. pierwszy sezon "Kabaretowych przebojów", który miał już premierę na początku jesieni, a także "Hity polskiego kabaretu" z najpopularniejszymi skeczami.

Czytaj też: Z anten Polsatu zniknęły programy kabaretowe. Robert Górski: "To wizerunkowo fatalne"

Programy kabaretowe w niedzielne wieczory od października pokazuje też naziemna Telewizja WP (Wirtualna Polska Media).

Polsat zawiesił emisję kabaretów co najmniej do połowy listopada, nie podając powodów takiej decyzji. W zamian nadawane są filmy. Stacja od początku konsekwentnie nie wypowiada się na ten temat. – Myśleliśmy, że po wyborach sytuacja się uspokoi, ale chyba są tam jakieś deale z odchodząca władzą, o których nie mamy pojęcia – mówił "Presserwisowi" Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Czytaj też: Nowy "Press": Terlikowski o parciu na szkło, misja Schwertnera, Celiński, Soros i Karp

(MNIE, 03.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.