Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydanie specjalne „Gentleman Magazine" poświęcone jest modzie

Na okładce wydania specjalnego "Gentleman Magazine" jest John Malkovich (screen: Gentleman Magazine)

Federal Media Company przygotowało wydanie specjalne "Gentleman Magazine". Jest sprzedawane pod winietą "Gentleman Fashion & Design", a jego redaktorką prowadzącą jest projektantka i stylistka Ewa Minge.

"Gentleman Fashion & Design" ma ukazywać się w cyklu półrocznym. – Do współtworzenia magazynu zaprosiliśmy Ewę Minge, kreatorkę szeroko pojętego designu. Znana z nieszablonowego postrzegania rzeczywistości prezentuje na naszych łamach swój styl, swoje postrzeganie świata i dzieli się z czytelnikami tym, co ją inspiruje, napędza do działania – mówi Katarzyna Mazur, która odpowiada za rozwój wydawnictwa Federal Media Company.

Czytaj też: Lokalne media w czasie kampanii nie poprawiły znacząco zasięgów. Ale lepiej będzie wiosną

W piśmie jest m.in. rozmowa z Johnem Malkovichem poświęcona modowej działalności artysty, wywiad z malarzem Jarosławem Kukowskim, rozmowa z aktorką Geraldine Chaplin.

– W przygotowaniu mamy już kolejne wydania specjalne. Planujemy numery poświęcone m.in. motoryzacji, podróżom, kulinariom – zapowiada Katarzyna Mazur. Wcześniej ukazało się już wydanie poświęcone zdrowiu – "Gentleman Health".

"Gentleman Fashion & Design" jest półrocznikiem z okładkową ceną 39 zł, objętość wydania to 148 stron, a nakład 20 tys. egz.

Federal Media Company wydaje także "Gazetę Finansową", Home & Market" i anglojęzyczny "Poland Weekly". Wydawnictwo jest też właścicielem portalu Gf24.pl i telewizji internetowej FMC27News.

Czytaj też: Kaczyński uważa, że rządowe media propagandowe zapewniają pluralizm. To nonsens

(PAR, 13.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.