Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Burda zamyka "Focus", "Elle Man" i "Samo zdrowie"

(fot. Digital Buggu/Pexels)

Burda Media Polska zdecydowała o zamknięciu tytułów związanych z marką "Focus" oraz magazynów "Elle Man" i "Samo zdrowie".

Ostatnie numery magazynów z rodziny "Focus" ("Focus", "Focus Historia", "Focus Coaching") oraz magazynu "Samo zdrowie" pojawią się na rynku w lutym 2022 roku. Z kolei ostatnie wydanie "Elle Man" ukaże się w marcu 2022 roku.

"Podejmując decyzję o reorganizacji portfolio, Burda reaguje na dynamicznie zmieniającą się sytuację rynkową, która wynika głównie z szybko rosnących kosztów papieru, energii i usług, a także ze zmian w zachowaniach konsumenckich. Reorganizacja portfolio pozwoli także na usprawnienie działań operacyjnych firmy i efektywną realizację przyjętej strategii rozwojowej" - czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Po 29 latach z Burdą rozstaje się dyrektorka generalna Justyna Namięta

Burda Media Polska jest częścią Burda International, która zarządza międzynarodową działalnością firmy technologiczno-mediowej Hubert Burda Media. Koncern prowadzi działalność w 16 krajach.

(KOZ, 27.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.