Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Braiter, były ambasador Polski w Brazylii, z programem w serwisie FMC27 News

Do ramówki wideo mają też dołączyć programy innych redakcji grupy: "Home&Market", "Gentleman", "Fanbook" oraz anglojęzyczne, przygotowywane dla redakcji tygodnika "Poland Weekly" (fot. materiały prasowe)

Do ramówki wideo serwisu FMC27 News (Federal Media Company FMC, wydawca m.in. "Gazety Finansowej") dołączają programy "Dyplomacja i Biznes" oraz "Zdrowie".

Prowadzącym audycję "Dyplomacja i Biznes" jest dyplomata Andrzej Braiter, były ambasador Polski m.in. w Brazylii. Pracował też w placówkach dyplomatycznych w innych krajach. Program ma przybliżać firmom zasady prowadzenia biznesu poza granicami Polski, np. w krajach afrykańskich czy Ameryce Łacińskiej. Cykl zadebiutował w zeszłym tygodniu, a jego nowe odcinki będzie można oglądać w piątki.

Czytaj też: Polsat przymierza się do przeniesienia "Tańca z gwiazdami" na niedziele

Audycja "Zdrowie" ma poruszać temat wyzwań i nowości na rynku usług medycznych. Jej prowadzącą jest Magdalena Bojko, ekspertka ds. marketingu i compliance z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Gośćmi programu będą przedstawiciele branży farmaceutycznej i szeroko pojętego rynku medycznego. Nowe odcinki można oglądać od dziś, co tydzień w środy.

Do ramówki wideo mają wkrótce dołączyć programy innych redakcji grupy: "Home&Market", "Gentleman", "Fanbook" oraz anglojęzyczne, przygotowywane dla redakcji tygodnika "Poland Weekly". "Jednocześnie, w związku z uruchomieniem nowego studia i dużym zainteresowaniem usługami produkcji zewnętrznych, poszukujemy współpracowników na nowe stanowiska w zespole montażowym, redakcyjnym, a także sprzedażowym" - mówi Katarzyna Mazur, redaktorka odpowiedzialna za rozwój wydawnictwa.

Wydawnictwo Federal Media Company FMC stałą ramówkę programów wideo uruchomiło jesienią 2022. Są w niej m.in. audycje "Dyżurni ekonomiści kraju" (jej gospodarzem jest były minister finansów Paweł Wojciechowski) i "Dyżurni prawnicy kraju" (prowadzącym jest adwokat Jacek Dubois).

(MNIE, 12.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.