Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Maj 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do sprzedaży trafił półrocznik "Gentleman Health" o męskim zdrowiu

Na łamach "Gentleman Health" można znaleźć artykuły na temat diety i zdrowego stylu życia (fot. materiały prasowe)

Na rynku zadebiutował półrocznik o męskim zdrowiu "Gentleman Health" (Federal Media Company FMC), który ukazał się jako wydanie specjalne magazynu "Gentleman".

Na łamach "Gentleman Health" można znaleźć artykuły na temat diety, zdrowego stylu życia, budowania psychicznej równowagi, porady dotyczące suplementacji, kosmetyków i mody.

Czytaj też: "Dziennik Wschodni" znów szuka redaktora naczelnego. Przez agencję pośrednictwa pracy

Autorami półrocznika są m.in. dietetyczka Paulina Ichnatowicz, artystka Mika Urbaniak, pisarka Magdalena Adaszewska oraz stali felietoniści magazynu "Gentleman", np. dziennikarz Michał Fajbusiewicz, reżyser Juliusz Machulski czy prawnik Jacek Dubois.

– W regularnym wydaniu nie sposób skupić się na jednym, szczególnie tak szerokim jak zdrowie temacie. Dotyczy to wielu innych zagadnień, dlatego "Gentleman Health" to początek wydań specjalnych. Już teraz możemy zapowiedzieć "Gentleman Business", "Gentleman Auto" i "Gentleman Moda" – mówi Katarzyna Mazur, redaktorka odpowiedzialna za rozwój wydawnictwa.

Federal Media Company FMC wydaje też m.in. "Gazetę Finansową" i "Poland Weekly". Jest ponadto właścicielem portalu Gf24.pl i telewizji internetowej FMC27News.

Czytaj też: Nowy "Press": Bianka Zalewska i jej dwa światy, Duklanowski od wrzutek, tata Maty i kryminały

(MNIE, 05.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.