Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Federal Media Company szuka dziennikarzy. Katarzyna Mazur odpowiedzialna za rozwój wydawnictwa

W portfolio wydawniczym FMC znajdują się m.in. "Home & Market", "Gazeta Finansowa" i "Gentleman" (screen: PAR)

Federal Media Company – wydawca m.in. "Gazety Finansowej", "Gentlemana", czy "Home & Market" – zapowiada tworzenie nowych działów i dużą rekrutację. – Jeżeli pojawią się dziennikarze z wiedzą specjalistyczną, chętnie pomyślimy nad kolejnymi projektami – mówi Katarzyna Mazur, która została redaktorką odpowiedzialną za rozwój firmy.

"Presserwisowi" mówi, że do tej pory zajmowała się rozwojem "z drugiego szeregu".  – Zapraszamy do współpracy osoby, których wieloletnie doświadczenie w czasopismach branżowych będzie bez wątpienia bezcenne dla rozwoju naszych nowych projektów – tak prasowych, jak i telewizyjnych. Wiele specjalistycznych tytułów, ze względu na rosnące koszty, zakończyło działalność. Ludzie je współtworzący mają wiedzę, kompetencje i kontakty, które warto zagospodarować – mówi Katarzyna Mazur, wcześniej naczelna magazynu "Home & Market".

Czytaj też: Polska Press wręczyła nagrody – głównie ministrom rządu PiS

Federal Media Company wydaje również "Gentlemana", "Gazetę Finansową" i "Poland Weekly" oraz jest właścicielem portalu Gf24.pl i telewizji internetowej FMC27News. Wydawnictwo poszukuje dziennikarzy, ponieważ buduje nowe działy: Nowoczesne Technologie, Architektura Wnętrz, Podróże, Golf, Motoryzacja, Bicycle, Zdowie i Uroda. Jest również otwarte na współpracę z osobami, które chcą rozwijać tematy związane z hobby, rozwojem osobistym i rozwojem talentów.

Prowadzone są rozmowy z autorami do nowych audycji tematycznych telewizji internetowej FMC27News oraz anglojęzycznego tygodnika "Poland Weekly" i Poland Weekly TV". Dysponując trzema studiami do nagrań telewizyjnych i podcastowych oraz zespołami montażystów i operatorów, poszerza też ofertę o usługi z zakresu produkcji wideo.

Czytaj też: Elon Musk chce powiększyć do 4 tys. liczbę znaków we wpisach na Twitterze

(PAR, 12.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.