Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Hytrek-Prosiecka kończy współpracę z serwisem Gazeta.pl. "Idę wietrzyć głowę"

Karolina Hytrek-Prosiecka z Gazetą.pl współpracowała od września 2022 roku (screen: gazeta.pl)

Z portalem Gazeta.pl rozstała się Karolina Hytrek-Prosiecka, do tej pory prowadząca programy „Poranna rozmowa” i „Studio biznes”. Dziennikarka stwierdziła, że „idzie wietrzyć głowę, na dawno zaplanowanym i niezbędnym urlopie”.

Hytrek-Prosiecka o swojej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych. Na platformie X, dawnym Twitterze, napisała: „W tym tygodniu poprowadziłam ostatnie programy w Gazeta.pl – ostatnią Poranną Rozmowę i ostatnie Studio Biznes. To był dla mnie niezwykle ciekawy projekt, uwieńczony nowym studiem i wyborczym porankiem na miarę dużego medium. I na to bardzo czekałam cały rok!”.

Czytaj też: Sąd uniewinnił fotoreporterkę skazaną za "naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza"

Jak stwierdziła, jej udział w tym przedsięwzięciu się wyczerpał. „Dziękuję całemu Zespołowi, a przede wszystkim moim Gościom, Widzom i Czytelnikom. Uprzedzając pytania, teraz idę wietrzyć głowę, na dawno zaplanowanym i niezbędnym urlopie (w końcu!!!)” – zakończyła swój wpis.

Karolina Hytrek-Prosiecka z Gazetą.pl współpracowała od września 2022 roku, prowadząc programy „Studio biznes” i „Poranna rozmowa”, ten drugi na zmianę z Patrykiem Strzałkowskim i Jackiem Gądkiem. Wcześniej przez 10 lat pracowała w telewizji TVN 24 jako dziennikarka ekonomiczna, a także w CNBC. Tworzyła również materiały dla „Faktów” TVN.

Czytaj też: Radio Kielce najwięcej czasu poświęca władzy. Jest pierwsze w tego typu rankingu

(HAD, 27.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.