Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Operatorzy kablowi z promocją TVN 24 i TVN 24 BiS przed wyborami

W ramach promocji operatorzy mogą udostępnić TVN 24 i TVN 24 BiS wszystkim abonentom do 16 października (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Wybrani operatorzy płatnej telewizji, w tym Toya i Avios, rozpoczęli akcję otwartego okna TVN 24 i TVN 24 BiS, czyli udostępnienia tych stacji także tym abonentom, którzy na co dzień nie mają ich w swoich pakietach.

Z informacji "Presserwisu" wynika, że jest to promocja TVN Warner Bros. Discovery. W jej ramach do 16 października mogą udostępnić TVN 24 i TVN 24 BiS bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom.

TVN 24 w otwartym oknie przed wyborami

Otwarte okno obu kanałów jest już dostępne m.in. na platformie telewizyjnej Avios, skupiającej lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, u operatora kablowego Asta-Net, który działa w województwach wielkopolskim i zachodniopomorskim, Telewizji Kablowej Toruń i sieci Toya, działającej m.in. w województwie łódzkim i małopolskim.

Czytaj też: Przedwyborcza promocja TVN 24 również u największych operatorów. Większe zapotrzebowanie

W lipcu widzowie bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej mogli przez krótki czas oglądać przekaz kodowanego TVN 24 i innych na co dzień płatnych kanałów. Zarówno TVN 24, jak i Cyfrowy Polsat, którego jedna ze spółek jest operatorem naziemnego multipleksu z kodowanymi kanałami, zapewniały, że była to chwilowa awaria, a nie rodzaj otwartego okna.

"Sytuacja z chwilowym odkodowaniem sygnału TVN 24 wynikała z błędu technicznego jednego z operatorów" – podano wtedy na twitterowym profilu TVN24Newsroom.

Czytaj też: Według KRRiT TVN podważał wiarygodność władz w sprawie zanieczyszczenia Odry

(MNIE, 18.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.