Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów chce promować referendum

Działania będą prowadzone od 29 września do 15 października i będą najprawdopodobniej dotyczyć promocji referendum (fot. materiały prasowe)

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów uruchomiła przetarg, w którym wybierze agencję mediową odpowiedzialną za zakup powierzchni reklamowych działań, które będą prowadzone do wyborów parlamentarnych.

Wybrana firma będzie odpowiedzialna za zakup powierzchni na billboardach i digital OOH, w prasie drukowanej oraz media społecznościowych, internecie i kinach. Działania będą prowadzone od 29 września do 15 października i będą najprawdopodobniej dotyczyć promocji referendum, które ma być przeprowadzone równolegle z wyborami parlamentarnymi.

Czytaj też: Temat referendum wywołał 10 tysięcy publikacji dziennie według danych PSMM

Oferty można składać do 13 września przez portal Ezamowienia.

Podobnie jak w wypadku ostatnich przetargów KPRM faworytem w konkursie ofert będzie Sigma Bis, która należy do spółek Skarbu Państwa.

Czytaj też: Nowy "Press": Dziedzic i symetryści, także Kolanko, Pałasiński, Zielke oraz neuro a typowi

(KAP, 04.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.