Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Meller zrezygnował z prowadzenia panelu na Campus Polska Przyszłości

Campus Polska Przyszłości jest organizowany pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego (screen: Facebook/Marcin Meller)

Na Campus Polska Przyszłości nie odbędzie się panel z udziałem publicystów Dominiki Sitnickiej, Grzegorza Sroczyńskiego i Jana Wróbla. Według relacji Marcina Mellera, który miał go prowadzić, organizatorzy nie chcieli, żeby w wydarzeniu brał udział Grzegorz Sroczyński. - Partia, która chce wygrać z Kaczyńskim, boi się kilku hejterów twitterowych i obawia się debaty z symetrystami - mówi nam Sroczyński.

"A więc panel »symetrystów« na Campus Polska Przyszłości, który miałem prowadzić, »wydarzenie specjalne« jak to zapowiadali organizatorzy, z udziałem Dominiki Sitnickiej, Grzegorza Sroczyńskiego i Jana Wróbla nie odbędzie się" – napisał na Facebooku Marcin Meller.

Sroczyński: "Kibole Platformy Obywatelskiej"

Jak zrelacjonował, organizatorzy Campusu zadzwonili do niego z pytaniem, czy może poprowadzić panel bez Grzegorza Sroczyńskiego. "Odpowiedziałem, że nie ma takiej możliwości. W związku z czym usłyszałem, że zaproszenie zostaje wycofane. Dzięki Dominika, Grzesiek, Janek, że przyjęliście moje zaproszenie. Może pogadamy w innym miejscu" – napisał Meller na Facebooku.

Czytaj też: Grzegorz Sroczyński poprowadzi "Popołudniową rozmowę w RMF FM"

Sroczyński w ostatniej audycji "Świat się chwieje" w Tok FM określił "Silnych razem", czyli najbardziej zagorzałych zwolenników Platformy Obywatelskiej, "wściekłymi kundelkami".

– Regularnie piszę o niebezpieczeństwie polaryzacji i twitterowych kibolach Platformy Obywatelskiej, czyli "Silnych razem". Teraz okazuje się, że Platforma została zmuszona przez "Silnych razem" do odwołania panelu. To ciekawe, że partia, która chce wygrać z Kaczyńskim, boi się kilku hejterów twitterowych i obawia się debaty z symetrystami. Marcin mnie zapraszał do udziału w tym panelu i uważam, że zachował się bardzo uczciwie, że nie zgodził się, żeby w ostatniej chwili zmieniano mu skład – mówi "Presserwisowi" Sroczyński.

Tegoroczny Campus Polska Przyszłości w Olsztynie odbędzie się w dniach 25-31 sierpnia pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Czytaj też: PiS wykorzystuje w kampanii fragmenty programów TVN 24 i Radia Zet. Media protestują

(MNIE, 18.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.