Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Giza wśród prowadzących "Panoramę" w TVP 2. "Wzmocnienie zespołu"

Adam Giza prowadzi programy w TVP Info (fot. materiały prasowe)

Do grona prowadzących główne wydanie "Panoramy" w TVP 2 dołączy od czerwca Adam Giza, który będzie też przygotowywał dla "Wiadomości" TVP 1 materiały o tematyce zdrowotnej.

"Będzie to wzmocnienie zespołu »Wiadomości«. Dzięki temu w głównym programie informacyjnym pojawi się więcej informacji dotyczących zdrowia i medycyny" – stwierdza w komunikacie Michał Adamczyk, od niedawna dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Czytaj też: Magdalena Ogórek i Rafał Ziemkiewicz prawomocnie skazani za zniesławienie

W związku z pojawieniem się Adama Gizy w gronie prowadzących "Panoramę" dotychczasowy skład gospodarzy programu informacyjnego Dwójki nie zmienia się.

Adam Giza z Telewizją Polską związany jest od 2017 roku. Początkowo prowadził "Dzień dobry, Polsko" i "Halo Polonia". W TVP Info był gospodarzem programu "Koronawirus poradnik", a w TVP 2 – "Zacznij od zdrowia". Aktualnie prowadzi w TVP Info "Wstaje dzień" i "O tym się mówi". Giza zanim dołączył do TVP, pracował m.in. w TVS i Radiu Planeta FM.

Czytaj też: Sanah, po akcji Radia Elka, zmienia tekst swojej piosenki. Marka Marlboro zniknęła

(KOZ, 25.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.