Temat: Grand Video Awards

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Już wkrótce praktyczne warsztaty wideo z najlepszymi twórcami w sieci – Grand Video Awards Workshops

Zgłoszenia na warsztaty będą przyjmowane do 16 listopada 2023 roku, do godziny 23:59. Szczegółowe informacje i regulamin warsztatów dostępne są na stronie gvaworkshops.press.pl

Magazyn „Press” – organizator Grand Video Awards, ogólnopolskiego konkursu dla twórców wideo w sieci – zaprasza na warsztaty Grand Video Awards Workshops. Warsztaty tworzenia wideo odbędą się już 30 listopada br. w warszawskim Centrum Kreatywności Targowa. Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba uczestników ograniczona.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć swoje kompetencje w dziedzinie tworzenia filmów. Prelegentami będą zwycięzcy GVA – twórcy, którzy ujawnią tajniki swojego sukcesu – a także fachowcy z dziedziny wideo, filmu i nowych mediów.

Sztuczna inteligencja w generowaniu grafiki i wideo, kreacja osobowości internetowej, projektowanie scenariuszy do formatów internetowych – to tylko niektóre zagadnienia, jakie zostaną poruszone na warsztatach.

Wśród prowadzących są m.in.: Adrian Kilar, Grzegorz Barański, Piotr Horzela i Mariusz Konopka.

Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba uczestników ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie wszystkich warunków określonych w ogłoszeniu o naborze dostępnym na stronie: https://gvaworkshops.press.pl.

Zgłoszenia na warsztaty będą przyjmowane do 16 listopada 2023 roku, do godziny 23.59. Szczegółowe informacje i regulamin warsztatów dostępne są na stronie gvaworkshops.press.pl.

Organizatorem szkolenia jest „Press”, współorganizatorem Centrum Kreatywności Targowa, partnerem głównym Canon Polska, a pozostałymi partnerami: Atomy PR, Mówi Kamera i Video Brothers.

(CP, 04.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.