Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Styczyński dołączył do portalu Rynek Zdrowia

Jakub Styczyński ma się zajmować w Rynku Zdrowia m.in. e-zdrowiem (fot. Rynek Zdrowia)

Jakub Styczyński, przez ostatnie lata dziennikarz "Dziennika Gazety Prawnej", dołączył do zespołu Rynku Zdrowia.

– To doświadczony i uznany w środowisku dziennikarz. Będzie się zajmował głównie zawiłościami problemów e-zdrowia, ale też pisał teksty z zakresu farmacji i prawa – mówi "Presserwisowi" Paulina Gumińska, redaktorka naczelna Rynku Zdrowia.

Czytaj też: "Fakty" w lutym na czele programów informacyjnych

Jakub Styczyński rozstał się z "Dziennikiem Gazetą Prawną" z końcem lutego, po siedmiu latach pracy. Nie chciał powiedzieć wtedy "Presserwisowi", dokąd się przenosi.

Styczyński jest laureatem nagrody Grand Press w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne w 2017 roku. Był również dwukrotnym laureatem nagrody dla dziennikarzy ekonomicznych im. Władysława Grabskiego, przyznawanej przez Narodowy Bank Polski. Od 2020 roku był redaktorem naczelnym startupowego serwisu muzycznego Finetune.pl.

Czytaj też: Nowy „Press”: Wiśniewska na zimno, Pawlikowska prowokuje, Pereira ma zadania

(PAR, 03.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.