Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 07, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Bajerski dołączył do Grupy PTWP. Od maja pracuje jako wydawca serwisu RynekZdrowia.pl

Bartłomiej Bajerski jeszcze do końca lutego był szefem zespołu zasięgowego w Wirtualnej Polsce (fot. archiwum prywatne)

Bartłomiej Bajerski, który przez ponad 11 lat związany był z Wirtualną Polską, dołączył do serwisu RynekZdrowia.pl. W Grupie PTWP pracuje jako wydawca.

Bartłomiej Bajerski jeszcze do końca lutego był szefem zespołu zasięgowego w Wirtualnej Polsce. Wcześniej pełnił funkcję m.in. szefa zespołu serwisów lokalnych i regionalnych, redaktora naczelnego obszaru Informacje i o2 oraz wydawcy strony głównej o2.pl.

Czytaj też: Grupa Polsat-Interia liderem internetu wśród polskich wydawców. Lepiej niż WP

– To duża zmiana tematyczna dla mnie po wielu latach zajmowania się newsami, w ostatnich latach głównie z zagranicy – mówi "Presserwisowi" Bajerski. – Ale nie wahałem się dołączyć do Rynku Zdrowia, bo ciągle pcha mnie w życiu ciekawość, lubię poszerzać kompetencje i pracować w przyjaznym środowisku. Rynek Zdrowia to świetny zespół fachowców pod wodzą Klary Klinger, ale także niezwykle przyjaznych kolegów. Jestem pewien, że dzięki ich życzliwości przestrojenie się na tematykę dotyczącą zdrowia będzie błyskawiczne – dodaje.

Bartłomiej Bajerski pracuje w mediach od lat 90. W latach 2006-2012 związany był z "Dziennikiem Gazetą Prawną", gdzie m.in. pełnił funkcję kierownika redakcji Dziennik.pl. Był także wydawcą w Radiu dla Ciebie i Sekcji Polskiej BBC oraz dyrektorem programowym w stacji Radio 90.

Czytaj też: Rafał Ziemkiewicz skazany na 4 miesiące ograniczenia wolności. Za znieważenie aktywisty

(MZD, 07.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.