Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Poprowadzi program w News 24

W przeszłości Zygmunt Chajzer prowadził m.in. teleturnieje Polsatu "Idź na całość" i "Moment prawdy" (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Do zespołu News 24 (Astro) dołączy prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer.

Jak informuje Agnieszka Dębińska, szefowa redakcji News 24, od marca w ramówce stacji znajdzie się cykl "Chajzer podaje".

Czytaj też: Tomasz Lis rusza z kanałem na YouTube. "Pomysł z głowy i potrzeby chwili"

W programie Zygmunt Chajzer wraz ze swoimi gośćmi będzie prowadził rozmowy o kulisach życia prywatnego znanych osób, ale będzie również z nimi gotował. "Chajzer podaje" będzie nadawany w niedziele w paśmie porannym.

Zygmunt Chajzer współpracuje też z Radiem Pogoda (Grupa Radiowa Agory). W przeszłości prowadził m.in. teleturnieje Polsatu "Idź na całość" i "Moment prawdy".

Inne marcowe nowości stacji to "News 24 Svalbard Extreme Expedition" (codzienne relacje z wyprawy podróżnika Marcina Gienieczki na szczyt Góry Newtona), sobotni program dotyczący tematyki regionalnej "Polska samorządowa", emitowany w sobotę "Stolik dziennikarski", prowadzony przez Zuzannę Dąbrowską i Roberta Walenciaka oraz codzienny "Komentarz dnia w News 24", prowadzony przez Jarosława Szczepańskiego.

Czytaj też: Sylwia Czubkowska odchodzi ze Spider's Web. „Wakacje od dziennikarstwa”

W wiosennej ramówce News 24 pokaże też pilotażowo program aktywistki Angeli Getler pt. "Ecce Homo" o prawach człowieka i tolerancji.

Press

Kanał News 24 jest dostępny m.in. na pozycji 125 i 166 w UPC Polska oraz w mniejszych i średnich sieciach kablowych. Według Nielsen Media w styczniu miał poniżej 0,01 proc. udziału w grupie ogólnej 4+.

Czytaj też: Agora w Eurozecie. Prezes Agory: Najpierw wspólna oferta handlowa

(MNIE, 28.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.