Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marka Waterdrop współpracuje z Rocket Science Communications

Waterdrop to austriacka marka, której przyświecają idee popularyzacji picia większej ilości wody oraz wyeliminowania plastiku w formie jednorazowych butelek (fot. materiały prasowe)

Marka Waterdrop rozpoczęła współpracę z agencją Rocket Science Communications w zakresie działań PR i influencer marketingu.

"Zdecydowaliśmy się na współpracę z Rocket Science ze względu na ich ekspercką wiedzę i nietuzinkowe pomysły" – komentuje w komunikacie prasowym Kateřina Navrátilová, managing partner of Waterdrop CEE.

Karolina Krzeska, CEO Rocket Science Communications, zauważa: "Istotne dla nas było podjęcie współpracy z firmą, która prowadzi transparentne działania na rzecz środowiska – eliminując plastik i równolegle dbając o zdrowie społeczeństwa. To ważne, aby podzielać wspólne wartości".

Waterdrop to austriacka marka, której przyświecają idee popularyzacji picia większej ilości wody oraz wyeliminowania plastiku w formie jednorazowych butelek. W ofercie ma rozpuszczalne w wodzie kapsułki z witaminami i ekstraktami roślinnymi, które nadają napojom owocowy smak.

Agencja Rocket Science Communications wspiera w obszarze PR, strategii marki, doradztwie komunikacyjnym oraz social mediach i influencer marketingu m.in. firmy Infinix, ClickMeeting, NoFluffJobs i SentiOne.

(CP, 02.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.