Temat: internet

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Relacje z Formuły 1 w Viaplay na kilku internetowych kanałach, Robert Smoczyński w ekipie

Miesięczna subskrypcja pakietu Viaplay, w którym będzie Formuła 1, od marca ma kosztować 55 zł (fot. Pixabay.com)

Do ekipy, która będzie obsługiwała Formułę 1 w Viaplay, dołączył Robert Smoczyński, poprzednio związany z Eleven Sports. Serwis zapowiada obszerne relacje z wyścigów i udostępnienie dodatkowych kanałów internetowych z przekazami m.in. z alei serwisowej.

Już wcześniej ogłoszono, że w zespole Formuły 1 w Viaplay będą też: Paweł Baran (z TVP Sport), Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Aldona Marciniak (wszyscy wcześniej związani z Eleven Sports), Bartosz Budnik i Bartosz Pokrzywiński (autorzy podcastu o Formule 1 pt. "Parc Fermé"), Jan Olejniczak (Polskie Radio Kierowców) i Maciej Jermakow (związany z Viaplay do zeszłego roku).

Czytaj też: Ponad 2 mln subskrypcji straciły brytyjskie serwisy streamingowe w 2022 roku

Serwis nie podaje jeszcze, kto z zaangażowanych do obsługi Formuły 1 osób będzie komentował wyścigi, a kto będzie obecny w studiu.

Serwis zapowiada, że jego subskrybenci otrzymają obszerne relacje z Formuły 1, z najnowocześniejszą produkcją studyjną, analizami, reportażami i komentarzami specjalistów.
– Oprócz transmisji samych wyścigów, nasi użytkownicy będą mieli podczas wyścigu do wyboru również cztery inne streamy – podaje biuro prasowe Viaplay. Będą to internetowe kanały z przekazami m.in. z pokładu bolidów czy alei serwisowej.

Viaplay ma prawa do transmitowania Formuły 1 od 2023 roku, a nowy sezon rozpocznie się w połowie marca. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom platforma nie będzie bezpłatnie pokazywać czterech wyścigów Formuły 1 w sezonie. Miesięczna subskrypcja pakietu Viaplay, w którym będzie Formuła 1, od marca ma kosztować 55 zł.

Czytaj też: "Interwencja" Polsatu i "Uwaga" TVN dostały list pożegnalny od ofiar wybuchu w Katowicach

(MNIE, 01.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.