Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Zoom TV rezygnuje z programu "Poranny rogal"

Program prowadzili m.in. artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska z mężem (screen: YouTube/Zoom TV)

Naziemny kanał Zoom TV (Grupa Kino Polska) rezygnuje z programu śniadaniowego "Poranny rogal".

– Nie będziemy kontynuować serii "Poranny rogal". W najbliższym czasie zamierzamy emitować powtórki tego programu – poinformowało nas biuro prasowe Grupy Kino Polska. Nadawca nie komentuje powodów decyzji.

Czytaj też: Architektka Aleksandra Ziarek prowadzącą "Nowy aranż" w Telewizji WP

Zoom TV emitował program od 4 lipca 2022 roku, codziennie w paśmie porannym. Premierową emisję zakończono w grudniu ub.r. Z danych Nielsen Media od 4 lipca do 18 grudnia obejmujących wszystkie emisje wynika, że nadając program, stacja miała średnio 0,27 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,29 proc. w komercyjnej 16-59.

Dla porównania, w 2022 roku Zoom TV notował średnio 0,53 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,61 proc. w komercyjnej 16-59.

W programie duety prowadzących, np. piosenkarz Sławomir Zapała i jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz, artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska z mężem Iraklim Basilaszwilim, aktorka Katarzyna Zielińska z siostrą Karoliną Zielińską, aktorka Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan, omawiali bieżące wydarzenia. "Poranny rogal" dla Zoom TV produkowała firma Story Production.

Czytaj też: Serial "Sługa narodu" wiosną w Polsat Box Go – być może także na antenie Polsatu

(MNIE, 01.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.